Активісти ВГО «Ніхто крім нас» заблокували в своєму офісі працівників податкової інспекції і міліції

13.Октябрь.2011

Активісти ВГО «Ніхто крім нас» (яка зініціювала Всеукраїнський Форум громадських організацій, що відбудеться завтра, 14 жовтня об 11.00 в Будинку письменників), заблокували в своєму офісі працівників податкової інспекції і міліції, котрі намагалися провести протизаконний обшук. На цей час афганці очікують на прибуття міліцейського керівництва, щоб зажадати пояснень щодо неправомірних дій правоохоронців.

Адреса офісу ВГО «Ніхто крім нас» — вул.В.Васильківська (кол.Червоноармійська), 65, оф.367 (на розі вул.Г.Димитрова)

«Вони заблокували податківця, який наніс кілька ударів в обличчя співробітниці офісу Юлії Літохіній і вимагають від працівників Печерського РВ затримати його як правопорушника. Міліція відмовляється. “Афганці”, яких стає дедалі більше, планують вчинити громадянський арешт усіх податківців, присутніх в офісі, з огляду на неправомірність їхніх дій та злочинну пасивність міліції.»

Нагадаємо, що раніше:

Влада нанесла превентивний удар по організаторам виступу воїнів-«афганців».

В цей час проводиться обшук в квартирі Голови ВГО «Ніхто крім нас» Олександра Ковальова і в центральному офісі ВГО «Ніхто крім нас». Нікого з організації до офісу не пропускають. В офісі знаходяться декілька працівників міліції і податкової інспекції. Біля входу чергує «швидка допомога».

Просимо журналістів прибути на місце події для висвітлення брутального тиску на громадську організацію. Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська (кол. Червоноармійська), 65 офіс 367 — на розі вул.Г.Димитрова. Вхід з боку Димитрова.

Нагадаємо, сьогодні вранці на сайті газети «Сегодня» з`явилося фальшиве повідомлення про відміну «Форуму громадських організацій України», який проводиться завтра 14 жовтня об 11.00 в Будинку Письменників.
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting