Рейдери атакували відоме видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»!?

08.Ноябрь.2011

Власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович заявляє про рейдерську атаку на приміщення видавництва у центрі Києва.

Про це він розповів у телефонній розмові «Українській правді».

http://s-pravdoy.ru/images/stories/2011/01/reyder.jpg

Видавець повідомив, що здійснено рейдерську атаку на приміщення за адресою вул. Басейна 1/2, де розташовані Державна академічна чоловіча хорова капела України ім. Ревуцького та видавництво «А-ба-ба-га-ла-ма-га».

У свою чергу начальник Головного управління культури Світлана Зоріна на колегії КМДА у вівторок повідомила, що в ніч на вівторок співробітники ТОВ «Тригліф» почали виселяти капелу Ревуцького, що на вулиці вул. Басейна, 1/2 А.

«Уже втретє уночі капелу Ревуцького виселяють. Це приміщення знаходиться в комунальній власності. Але комунальна власність здала його приватній фірмі ТОВ «Тригліф», яке ремонтує це приміщення. На сьогодні виселяють 70 людей (працівників), які там знаходяться. Уже третій раз Головне управління культури з 8 ранку починає свою роботу з цього приміщення», — сказала вона, повідомляє Українська правда. Київ.

Жінка додала, що у ніч на вівторок з будівлі «винесли рояль, інструменти, до яких торкатися просто так не можливо».

Вона попросила першого заступника голови КМДА Олександра Мазурчака та голову району втрутитися у ситуацію.

Водночас депутат Київради Олександр Бригинець нагадав, що це не перша спроба захопити приміщення видавництва і капели.

За його словами, 20 серпня 2011 року представники ТОВ «Трігліф» «увірвались, крізь незаконно прорізану у підлозі діру розміром у 3 м. до приміщення капели, чим перетворили пам’ятку, занесену до «Зводу пам’яток історії та культури України», в аварійну будівлю».

«У капелі ім. Л. Ревуцького давно підозрювали, що руйнація приміщення пов’язана зі спробою однієї з бізнес-структур, яка є власником частини будинку, захопити додаткову частину простору для себе», — заявив Бригинець.

За його словами, капела сподівалась на вирішення проблеми мирним шляхом і звернулась до комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

«Влада не відреагувала на прохання капели. Таким чином, акти та висновки КМДА з обстеження будівлі-пам’ятки капела ім. Ревуцького, призвели до того, що капелу виселяють», — йдеться у повідомленні прес-служби Бригинця.

Українська правда
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting