Голосієво захопив циганський табір (фото)

Мешканцям Голосієва вулиць Ракетної і Панорамної та автобусам, які курсують звідти до центру, останнім часом, стало неможливо жити через циганський табір, який нещодавно розмістився на Лисогірському провулку. Мешканці прилеглих вулиць стверджують, що перші циганські поселенці з’явились організовано – їх привіз якийсь автобус. Наразі, там живуть вже близько 200-250 циган. Мешканці мікрорайону помітили, що цигани старанно займаються пошуком металу, адже на тому місці знаходяться катакомби. Стали їм у пригоді і каналізаційні люки. Про циганські розкопки свідчать, також, і вириті ними на території ями. Мешканці налякані і скаржаться на те, що цигани залазять до них в двори та на городи.

Сьогодні ми разом з представником місцевого ОСН пішли до циганського табору. Ми побачили, що, наразі, там встановлено понад 40 наметів і робота по їх встановленню продовжується. Взагалі, побачене викликає шок! Насамперед, те, в яких неймовірно жахливих умовах живуть там діти! Жителі циганського табору були, м’яко кажучи, не раді нас бачити і від спілкування відмовились. На запитання, чи надовго вони в Голосієві розмістились, цигани відповіли «назавжди».
Наразі, готуємо звернення до місцевої влади та народних депутатів.

Микола Даневич,
громадський діяч

Next Post

В Киеве на углу Улиц Горького (Антоновича) и Ульяновых Беркут с перестрелкой задержал Автомобиль (Фоторепортаж)

Ср Июл 10 , 2013
Рассказывает мужчина, не назвавший своего имени, который видел происходящее с самого начала: По Горького со стороны центра в сторону Лыбедской «Беркут» догонял WV Passat. Подъезжая к перекрестку Горького и Ульяновых они зацепили припаркованную Тойоту, вылетели на перекресток уже без колеса (про этот момент никто не смог поведать). Колесо лежит метрах […]

Analytics Plugin created by Web Hosting