Покращення… Київські «депутати» продали соціальну аптеку (ФОТО)

Київські «обранці» продали останню комунальну соціальну аптеку в мікрорайоні Корчувате в Голосіївському районі м.Києва (вул. Ново-Пирогівська, 23).

В своїй передвиборчій програмі В.Янукович наголошував, що почує кожного і наставляв на це владу та депутатський корпус. Але 4 тисячі мешканців Корчуватого ніхто з них непочув і забрали соціальну аптеку, де продавались ліки за пільговими цінами для пенсіонерів, ветеранів,  інвалідів та чорнобильців, залишивши там лише одну приватну аптеку.

Варто зазначити, що мікрорайон Корчувате — це один із найбідніших районів столиці, там мешкають прості робітники, які пропрацювали все життя на небезпечних ділянках заводів «Квант», «Комуніст», будівельних комбінатів, асфальтних заводів тощо. До того ж, в цьому мікрорайоні знаходиться найбільша ветеранська організація Голосіївського району, а також  велика кількість чорнобильців та афганців. Десятки років ці люди для підтримки свого підірваного здоров’я купували ліки в  цій соціальній аптеці, а тепер їх відправляють до аптеки на пр.Науки, 4, до якої важко добиратись. Наразі, небайдужі мешканці тримають облогу, недають вивести аптечне обладнання і просять допомоги в захисті їх інтересів.

________________________________

Микола Даневич,

громадський діяч

для everyday.in.ua

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

В Одессе полторы тысячи человек окружили райотдел милиции на рынке 7 километр(Обновлено)

Ср Авг 21 , 2013
Днем 21 августа в Одессе проходит масштабная акция протеста. В настоящее время примерно полторы тысячи предпринимателей и реализаторов с рынка «7 километр» окружили отделение милиции и намерены его штурмовать.

Analytics Plugin created by Web Hosting