Столиця, а мiсцями гiрше райцентру: на Теремках-І більше 3 місяців немає гарячої води, двір переритий, дороги в ямах! (Фото)

У мешканців будинків на Теремках-І Голосіївського району, що в народі називають «Пентагон», урвався терпець – більше  3 місяців немає гарячої води,  двір переритий, дороги в ямах, до свого під’їзду приходиться добиратися з великою небезпекою.

Кожного дня жителі спостерігають картину, як на робочих місцях по заміні труб один газозварник працює, а 10 стоять поруч. Мешканці мікрорайону кажуть, що їм набридло гріти воду на електроплитах і хвилюються, що, за прогнозами гідроміцентру, скоро почнуться заморозки. Багаторазові звернення в службу «1551» результату ніякого недали, всі  звернення мешканців київськими чиновниками ігноруються.

Ця проблема об’єднала ініціативні групи Теремків-І і масиву на пр.40-річчі Жовтня, де також довгий час немає гарячої води. Теремківці теж готові йти до Київської міської адміністрації вимагати гарячу воду та в котре звернутися до міської влади, щоб служби привели прибудинкову територію на Глушкова до ладу.

P.S. Некраща ситуація в цьому ж мікрорайоні по вул.Заболотного.

_______________________________________

Микола Даневич,

громадський діяч

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Соберем коллекцию "веселых дворов", МАФ нашествия и прочих социальных проблем Киева

Пт Сен 20 , 2013
Если в Вашем дворе похожая ситуация, как на Теремках-1, вас достали мафы и их расположение у метро, тротуарах, прочие социальные проблемы, присылайте Ваши фото, видео и описание того как долго это все происходит нам на е-мэйл: allinclusivegroupkiev@gmail.com и мы обязательно это опубликуем с кросс-постом по всем соц сетям и группам […]

Analytics Plugin created by Web Hosting