«Київенерго» перетворює двори на «танкодроми»(Фотофакти)

03.Октябрь.2013

«Київенерго» запевняє про те, що активно займається ремонтом тепломереж. Так, це правда. Але, чомусь, після проведення ремонтних робіт систематично «забуває» закидати вириті ями, або якщо ж і закидає, то не приводить відповідну територію до ладу.

вул. 40-Рiчча Жовтня:

 

Сьогодні вже з десяток дворів Голосіївського району, де попрацювало «Київенерго» нагадують танкодром — зелені зони, асфальтне покриття і прибудинкова територія перериті, в ямах і виглядають як після бомбардування. Місцеві мешканці щодня проходячи свій двір  наражаються  на небезпеку і, кажуть, що дорога додому-з дому перетворилась на випробування перешкодами і вже є поламані ноги. Батьки дітей бідкаються, що не можуть відпускати дітей в такий двір.

Вул. Красилiвська:

І раніше ремонтували тепломережі, але ж такого небуло… Чому ж тепер так? Чи це саме таким бачить нинішня міська влада Київ і саме так виглядає дорога в Європу?

Вул. Глушкова (Про цей жах ми вже писали: Столиця, а мiсцями гiрше райцентру: на Теремках-І більше 3 місяців немає гарячої води, двір переритий, дороги в ямах! (Фото) ):

___________________________

Микола Даневич,

громадський діяч для everyday.in.ua©
загрузка...

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting