I вони ще хочуть пiдвищити тарифи? У київському метрополітені «знайшли» зловживань майже на 13 млн грн!

Київська прокуратура після перевірок (авт: — мабуть хтось з чинушiв де треба не подiлився от i перевiряли) виявила посадових зловживань у київському метрополітенi  на 12,7 млн грн. Про це повідомила прес-служба відомства.
фото ТСН

Зокрема було встановлено, що порушення були допущені посадовими особами метро в перiод з 2008 по 2012 рiк під час закупівель комунальним підприємством товарів та послуг за державні кошти, тобто платникiв податкiв.

Прокуратурскою перевiркою викрито факт придбання у 2011 році ескалаторів для облаштування ділянки синьої гiлки метрополітену від станцій «Либідська» до «Виставкового центру» за завищеною на  бiльше нiж 4,6 млн гривень цiною. Крім того, вартість пожежно-охоронної сигналізації для вищезгаданої гілки метрополітену, яка придбана у переможця тендерiв, була теж завищеною майже на 1 млн гривень, а технічні пристрої для автоматичного керування на цій же лiнiї — на ще 275 тис.

Перевірка традицiйно виявила необгрунтоване збільшення вартості проектних робіт з будівництва ділянки від станції «Виставковий центр» до станцiї «Теремки» та незрозумiлу зміну витрат на виконання цих робіт на загальну суму аж 6,9 млн гривень (авт: — вiдкати вiдкати…)

«Відомості про вказані факти прокуратурою внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 364 КК України – зловживання владою та ч. 5 ст. 191 КК України — привласнення державних коштів в особливо великих розмірах», — зазначили у прокуратурі.

От i думайте дорогi Кияни, чи обгрунтованi заяви про нерентабельнiсть та необхiднiсть пiдвищення тарифiв для проїзду у метро та наземному транспортi, та скiльки ще таких зловживань невиявлено… Справа навiть не в невеликiй для столичного метро суммi у 13 мiльйонiв, а в тому що це сума яку розтринькала купка маленьких сошок, а ви тiльки задумайтесь про суми що викачуються з бюджету метро згори… Я вже не кажу про рекламу в транспортi та що вона в цiлому йде не напряму, а через фiрми-посередники…

То що, пiдвищення тарифiв на майже 100%, теж тупо проковтнемо?

_______________________________

Роман Петушков, everyday.in.ua©

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Депутаты хотят ввести новые блатные номера с буквами КА…ВР?(документ)

Чт Окт 17 , 2013
Верховная Рада пока безуспешно инициировала выпуск новой специальной серии автомобильных номеров для депутатов. Письмо руководителя аппарата Верховной Рады Валентина Зайчука к министру внутренних дел Виталию Захарченко:  

Analytics Plugin created by Web Hosting