Київська «безвихідь»: влада за гроші розповідає киянам про відсутність грошей.

image001-1

Народний депутат Микола Томенко звернув увагу на те, що ціла шпальта сьогоднішнього випуску газети «Сегодня» присвячена інтерв’ю в.о. міського голови, секретаря Київради Галини Гереги. Причому, як можна дізнатися з приміток на останній сторінці газети, матеріал на цій шпальті у рубриці «Анонс» розміщений на правах реклами, тобто – за гроші, і редакція за нього відповідальності не несе.

Так, на окремій шпальті секретар Київради Галина Герега розповідає про критичну, за її словами, ситуацію у бюджеті столиці. Півшпальти займає її фото, інші півшпальти – розповідь про те, як активно владою шукаються джерела наповнення міського бюджету в умовах «мільярдних бюджетних вилучень», як залучаються інвестори для будівництва нових об’єктів столиці і як планується проголосувати 216 земельних питань порядку денного (усього у порядку денному на сесії Київради, що відбудеться 13 листопада, винесено 251 питання).

«Отже, столична влада вкотре демонструє, що насправді – гроші є. Принаймні, на розміщення платних матеріалів у популярних газетах для піару чиновників. А для людей гроші владою «активно шукаються». Зокрема, шукатимуть і на наступному засіданні Київради, де левова частина питань порядку денного, які конче потребують розгляду, – це земельні питання та питання власності», – зазначив Микола Томенко.

________________________________________________________

Микола Томенко

________________________________________________________

Завтра ж Громадськi органiзацiї традицiйно зберуться пiд Київрадою о 8:30 ранку.

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Полный список городских глав и градоначальников Киева, начиная с 1835 г. (дата учреждения должности городского головы)

Вт Ноя 12 , 2013
Предистория В 1821 году некий купец подал жалобу на незаконное назначение одного из чиновников, и после были выявлены хищения из казны. Судебный процесс длился более десяти лет. Суд постановил взыскать с чиновников деньги и отстранить их от службы. Николай I решил упразднить киевских войтов, введя должность городского головы.

Analytics Plugin created by Web Hosting