Суд по «Нашему»… Апеляційний суд теж вирішив, що убивство Гонгадзе — не замовне

Апеляційний суд Києва підтвердив рішення Печерського районного суду столиці щодо законності закриття Генеральною прокуратурою кримінальної справи колишнього генерала МВС України Олексія ПУКАЧА у частині звинувачення у замовленому характері вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Як повідомила УНІАН адвокат Мирослави ГОНГАДЗЕ Валентина ТЕЛИЧЕНКО, таким чином, своєю ухвалою сьогодні суд відмовив їй у задоволенні її скарги на неправомірність рішення ГПУ і Печерського райсуду.

Як повідомляв УНІАН, 31 січня Печерський райсуд Києва визнав законною постанову Генпрокуратури про закриття кримінальної справи стосовно О.ПУКАЧА у частині звинувачення у замовленому характері вбивства Г.Гонгадзе.

Раніше В.ТЕЛИЧЕНКО і потерпілий Олексій ПОДОЛЬСЬКИЙ просили суд скасувати постанову про закриття кримінальної справи стосовно О.ПУКАЧА у частині звинувачення у замовленому характері вбивства Г.Гонгадзе.

7 лютого В.ТЕЛИЧЕНКО подала скаргу до Апеляційного суду Києва на постанову Печерського райсуду столиці.

УНИАН

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

ПОДАРУНОК до 8 березня: українців ВИСЕЛЯТИМУТЬ та заборонятимуть виїжджати за кордон

Ср Мар 2 , 2011
З 8 березня українців, які прострочили кредитні платежі, зможуть виселяти з квартири і забороняти їм виїзд за кордон. Саме в цей день набуде чинності нова редакція закону «Про виконавче провадження». Закон значно розширює права виконавчих служб щодо боржників банків. Зокрема, нова редакція передбачає відразу арешт майна боржника, тобто якщо ви […]

Analytics Plugin created by Web Hosting