Благодійна вистава «Великий Льох» (Зібрані кошти будуть передані на лікування поранених бійців АТО)

Найзагадковіший твір Тараса Шевченка – містерія «Великий льох» – прозвучить мовою театру у виконанні акторів «Перетворення».

Вистава присвячується пам’яті Небесної сотні та всіх загиблих за волю України.

Зібрані кошти будуть передані на лікування поранених бійців АТО.

Надзвичайно актуальну, новаторську поему Великого Кобзаря, в яку він вклав особливо глибокий національно-політичний і містичний смисл, поставив майстер містерій, лауреат 14 міжнародних фестивалів, режисер театру «Перетворення» Володимир Завальнюк. До речі, у Києві поема «Великий льох» вперше з’явилася в репертуарі саме театру «Перетворення.»

Тож, 20 лютого о 19:00 запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва та долі нашої держави на виставу «Великий льох» за однойменною поемою Т.Г.Шевченка від Театру Володимира Завальнюка «Перетворення».

Адреса: Центр науки та мистецтва «DIYA» (Щорсівський павільйон кіностудії ім. О. Довженка, пр. Перемоги,44).

Запрошення за тел.096 40 14 315; 097 27 82 281

Чекаємо на Вас!

Сторінка вистави: у фейсбук

______________________________________

www.everyday.in.ua

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Смерть Литвиненко: 6 фактов, которые мы знаем о ней

Пт Фев 20 , 2015
Трехмерная модель радиокативного заражения в суши-баре Itsu, где Литвиненко встречался с итальянским адвокатом Марио Скарамеллой. Изображение из материалов дела В Высоком суде Лондона с конца января проходят публичные слушания по делу о гибели экс-сотрудника ФСБ Александра Литвиненко. Продолжая сотрудничество с The Guardian, «Медиазона» публикует статью Люка Хардинга, который изучил данные в Высоком суде […]

Analytics Plugin created by Web Hosting