Даїшник обізвав водія і силоміць витягнув із автомобіля. ВІДЕО

14.Апрель.2011

9 квітня 2011 у м. Харцизьк автомобіліста підрізав білий приватний ВАЗ 2106, з якого вийшли працівники Державтоінспекції, один з яких представився інспектором Петренко. Обидва були без нагрудних значків.

Інспектор ДАІ Петренко:

«Начался жесткий развод на создание мной аварийной ситуации (я якобы где то их не пропустил, что я чуть не сбил какого то пешехода). Потом сказали, что я пьяный и должен ехать с ними сначала к начальнику ГАИ, потом на мед.освидетельствование», — розповідає автомобіліст.

Далі пішли погрози з нецензурною лайкою. «Когда меня вытащили с машины и забрали мобильный телефон, я был в шоке и подумал, что это преступники. Минут 10 я пытался до них довести, что если они работники милиции, то действуйте по законам ( составляйте протокол и т.д.) Но капитан в грубой форме пытался затащить меня в их машину, а потом хотел завладеть моим автомобилем», — каже водій.

Автомобіліст насилу добрався до салону свого автомобіля і сховав реєстратор: «В конце событий, капитан понял, что меня не развести, он отдал мне мобильный телефон с документами в обмен на то, что я напишу на листе бумаги, что я к ним претензий не имею».

Відеозапис:

Мабуть інспектор Залупа вже готує своє звернення до автомобілістів, в якому він розповість, що водій його спровокував. Крім цього ДАІшник заявить, що йому загрожувала небезпека, тому він почав нервувати, що проявилося у вигляді нецензурної лайки. Залупа буде стверджувати, що він хотів затримати злочинця, а тому геройськи проник в автомобіль і витягнув водія.

IНФОПОРН
загрузка...
Share this Post :

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting