Полiт на гелiкоптерi над Мiжгiр’ям Януковича…

14.Апрель.2011

Журналісти таки вирішили подвитися самі. І знайшли дещо. На території резиденції Президента Віктора Януковича «Межигір’я» розташовані багатоярусний водоспад, тенісний корт і голубники. Про це повідомили журналісти видання «Сегодня», які пролетіли неподалік від резиденції на вертольоті.

Клубний будинок

З їхніх слів, її територія схожа на міні-містечко. «Вона в одному квадраті з дамбою київської ГЕС, яку вважають стратегічним об’єктом», — сказав пілот, який побажав не називати своє ім’я.

Приватний вертодром

Журналісти зазначили, що один із найбільших будинків, який має чотири поверхи, називається клубним будинком, у якому Янукович може приймати гостей і проводити дозвілля.

Власна затока

За 100 метрів від нього розташований багатоярусний водоспад, а поблизу доглянутих клумб ростуть густі ялини. Біля будинку стіна з колонами, побудована за аналогією до стіни з національного заповідника «Херсонес Тавричний».

Багатоярусний водоспад поряд із будинком.

«Поруч із великим будинком видніється ще один будинок і будівля, схожа на критий тенісний корт. Відповідно до супутникової карти, неподалік від корту і розташований будинок, у якому живе Президент. Нині він був прихований від погляду пілота стіною лісу з беріз і сосен», — пише «Сегодня».

Альтанка для медитації.

Біля самого берега Дніпра, де закінчується територія резиденції, журналісти побачили 13 робітників в однаковій синій формі, які «щось ретельно перекопували біля двох голубників». На їхніх дахах намальовані кола. «Це щоб будови свої голуби могли впізнавати будівлі, адже зараз багато будинків з однаковими дахами», — пояснили представники Всеукраїнської асоціації голубівників.

Голубники

«Серед високих сосен ми помітили і невелику водойму, береги якої вимощені гарним природним каменем. Пролітаючи трохи далі, на самому узгір’ї, ми побачили металевий ангар. Тут, зі слів робітників, які будували майданчик біля Верховної Ради, і буде розміщено два вертольоти. На одному з них полетить Янукович, на другому — його охорона», — повідомило видання.

4 червня минулого року на прес-конференції Янукович пообіцяв журналістам показати свою резиденцію. Для цього він запропонував тодішньому заступникові глави Адміністрації Президента Ганні Герман організувати автобуси, однак вона відмовилася це зробити через зайнятість глави держави. Пізніше вона пояснила скасування поїздки тим, що Президент зустрічався із «закордонними експертами».

IНФОПОРН
загрузка...
Share this Post :

Comments are closed.

Analytics Plugin created by Web Hosting