Дніпро потребує днопоглиблювальних робіт. (Фото)

Між мостами Метро та Патона, Патона та Залізничним – з’являються мілини по яких можна ходити «по коліно», цвіте вода адже Дніпро потребує днопоглиблювальних робіт.

І завжди потребував. Ось наприклад фото у 1964 році. Історичне місце навпроти Контрактової площі, на якому видно, як працюють земснаряд. (фото)

Так було у 60ті і на сьогодні ці потреби не змінились. Змінились тільки механізми управління влади. Підприємство, що працює 45 років у цій галузі та має відповідні дозвільні документи і проект проведення таких робіт, під тиском продажних чиновників та правоохоронних органів, вимушене зупинитись. Звісно ж, це робиться для того, щоб усунути найбільшого конкурента і дати змогу існувати нелегальним «намивам», які хаотично руйнують Дніпро працюючи без проектів. Ці «намивки» будуть платити ментам, прокурорам, кому завгодно хто дасть їм «дах», але в бюджет не надійде не копійки податків. Працюючи ми платили 1 мільйон доларів на рік до бюджету, але не платили хабарів.

Сергій Чупринка

________________________________

Ще фотографії Дніпра та напівзапруд, до побудови Канівського водосховища:

_______________________________

www.everyday.in.ua©

Роман Игоревич

Admin of an www.everyday.in.ua web site

Next Post

Блоги. Строительство Киевской ГЭС. Как это было на самом деле.(Много исторических фото)

Вт Авг 11 , 2015
Какова история создания Киевского моря, Киевской ГЭС и ГАЭС ? Что было с теми, кто раньше жил на месте сегодняшнего водохранилища ? Что под лодкой ? Дом, церковь, школа, дорога или кладбище ? Как строили дамбу? В интернете пусто, кроме сухой фразы из Википедии :

Analytics Plugin created by Web Hosting